banner 63472020

کارِرا

شرکت کارِرا با بهره گیری از تجربه ده ساله خود در حوزه بازرگانی و توزیع کالا اقدام به تولید ، توزیع ، و فروش گروههای مختلف مواد غذایی با برند « کارِرا » نموده است. هدف اصلی شرکت ارائه محصولات با کیفیت مناسب و بهره گیری از استانداردهای بهداشتی و تأمین غذایی سالم برای عموم اقشار جامعه می باشد. از سوی دیگر ارائه محصولی با عطر و طعمی که رضایت ذائقه شما هموطنان را در پی داشته باشد، سرلوحه کار ما بوده است.

about

زعفران

zafron 03

  • زعفران درجه یک 
  •  نوع : کاور کارت 
  • وزن: یک گرمی
  • ارزش غذایی در 100 گرم : انرژی 310 کللو کالری ، کربوهیدرات 65/37 گرم ، چربی 5/85 گرم ، پروتئین 11/43 گرم ، آب 11/90 گرم ، ویتامین ث 80/8 میلی گرم ، آهن 11/01 میلی گرم ، منیزیم 264 میلی گرم ، پتاسیم 1724 میلی گرم ، سدیم 148 میلی گرم .

مشخصات کالا

  • کد کالا:
  • قیمت :

گیاه زعفران دارای ماده ای به نام «کروسین» است که همین ماده باعث ایجاد رنگ زرد مایل به سرخ در زعفران  می شود. ضمن اینکه میزان تیرگی و روشنی رنگ کلاله گل های زعفران هم به میزان کاروتنویید و لیکوپن موجود در آن بستگی دارد. یعنی هرچه زعفران رنگ تیره تری داشته باشد، خواص بیشتری هم خواهد داشت.

انواع زعفران

برای اینکه مطمئن باشید زعفران اصل و خالص می خرید، باید زعفران کامل بخرید و دور خرید زعفران های آسیاب شده را خط بکشید. معمولا زعفران های آسیاب شده به دلیل مخلوط بودن با گلرنگ، رنگ و عطر کمتری نسبت به گل اصلی زعفران دارند و گاهی به دلیل همین قیمت کمتر، مشتری را به سمت خود می کشانند. به طور کلی، بهترین نوع زعفران زعفرانی است که به آن «دخترپیچ» می گویند. این زعفران، صددرصد طبیعی است و سر ریشه آن دست نخورده و مانند رشته ای نخ قرمز است که پایین آن سفید و نیمه بالای آن قرمز است. برای اینکه بتوانید زعفران را خوب پودر کنید و خرده های آن را هم از دست ندهید، باید دور آسیاب های بزرگ و کوچک را خط بکشید و آن را دستی پودر کنید.

خواص زعفران

متخصصان طب سنتی و گیاهان دارویی خواص زیادی برای زعفران برشمرده اند از جمله :

1- نشاط آور

2- افزایش و بهبود خلق

3- تقویت قوای جنسی

4- مقوی مثانه و ادرارآور

5- شاداب کننده پوست

6- قاعده آور

7- کمک به بهبود عملکرد قلب و کبد

8- مقوی معده

9- از بین برنده بوی بد دهان

10- بهبود دهنده درد نقرس و درد رحم

11- خواب آور و آرامش بخش

12- درمان افسردگی های خفیف به دلیل نشاط آور بودن

13- کاهنده تب، سردرد و حالت تهوع

14- اشتها آور

15- افزایش دهنده قدرت حافظه

16- کاهش دهنده فشار و چربی خون

17- ضد نفخ

دسته بندی محصولات

آخرین اخبار ما

 
 
 
 
  • تهران، خیابان سهروردی شمالی، نبش کوچه مهاجر، ساختمان اردیبهشت، واحد 7
  • 021-88731941
  • info@careraa.ir